Yiğit Tekstil 2003 yılında geçmişinden gelen birikimleri ile beraber güçlü bir ekip olarak sektöre girmiştir. Hedef olarak tüm dünyaya doğru ve kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla sunmaktır. 2005 yılında itibaren Mağazacılık sektöründe de uzun yıllar hizmet vermiş olan Yiğit tekstil bayan giyimi, çocuk giyim, fantezi örme kumaş, polyester örmek kumaş alanlarında, hem imalat hem de ihracatını gerçekleştirmeye ve sürekli kendini geliştirerek büyümeye ilke edinmiştir.

Yiğit Tekstil 1500 m2 nin üzerindeki üretim tesisinde aylık 150.000 kg üretim kapasitesi ile yüksek kalitede kumaş üretimi yapan Yiğit Tekstil, Topkapı ve Güngörendeki üretim tesisi ve Zeytinburnu’nda bulunan showroomu ile ülkemizde ve dünyada gereken tüm taleplere birinci sınıf hizmet vermenin gururunu taşımaktadır. Uzun yıllar tekstil sektörünün bir çok kolunda faaliyet göstermiş bir şirket olmasının kazandırdığı bilgi ve tecrübeyi, en iyi şekilde müşterileri yansıtan Yiğit Tekstil, yenilenen modayı ve piyasanın gereksinimlerini yakından takip eden profesyonel kadrosu ile, portföyünde güncel ve trend ürünler sunmaktadır.

İmalatını kendi bünyesinde yapmasından kaynaklı uygun fiyatları ve ürün çeşitliliği ile bir çok firmayı geride bırakarak 22 ülkeye ihracatı ile her sene ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinerek her yıl yeni teknolojileri parkuruna katarak büyüyen, piyasadaki en profesyonel ekibe sahip olmanın gururu ile tamamen müşteri odaklı çalışan Yiğit Tekstil her zaman daha iyi için çalışmaktadır.

İhraç edilen Ülkeler

ABD

ALMANYA

AVUSTRALYA

AVUSTURYA

BANGLADESH

BELARUS

BELÇİKA

BULGARISTAN

ÇEK CUMHURİYETİ

ÇİN

DANİMARKA

ENDONEZYA

ESTONYA

FAS

FİLİPİNLER

FRANSA

GÜNEY KORE

HİNDİSTAN

HOLLANDA

HONG KONG

İNGİLTERE

İSVEÇ

İSVİÇRE

İSPANYA

İTALYA

LİTVANYA

MACARİSTAN

MAKEDONYA

MEKSİKA

MYANMAR

POLONYA

PORTEKİZ

ROMANYA

RUSYA

SLOVAKYA

SRİLANKA

TAYLAND

TUNUS

TÜRKMENİSTAN

UKRAYNA

ÜRDÜN

VİETNAM